Площа прапеції дорівнює 48 в квадраті , а півсума основ - 12см . Чому рівна висота трапеції?


Ответы на вопрос

Отвечает Сечкин Руслан.

Ответ:

4 см

Объяснение:

Площа трапеції дорівнює напівсумі основ, помноженій на висоту, звідси

48=12h

h=4 cм

Отвечает Воробьева Наташа.

Ответ:

h=4см

Объяснение:

Полусумма оснований- это средняя линия.

S=h*m, где m- средняя линия

m=12см

h=S/m=48/12=4см