Дано: Точка С належить до відрізку АВАС=2ВСАВ=21Знайти довжину відрізка АС


Ответы на вопрос

Отвечает Ярохович Ваня.

Ответ:

14 см

Объяснение:

Нехай ВС=х см, тоді АС=2х см

х+2х=21

3х=21

х=7

АС=7*2=14 см