20 6." Точки A, B,С лежать на одній прямій, АВ =15 см, відрізок АС у 4 рази більший за відрізок

BC. Знайдіть аген відрізок АС.

Ответы на вопрос

Отвечает Лисина Александра.

Задача має 2 варіанти розв"язку:

1.

Нехай ВС=4 см, тоді АС=4х см, за умовою

х+4х=15

5х=15

х=3

АС=3*4=12 см

2.

Нехай ВС=х см, тоді АС=4х см, за умовою

15+х=4х

4х-х=15

3х=15

х=5

АС=5*4=20 см