Точка D-внутрішня точка відрізка ME.Знайдіть: 1) відстань між точками M і E, якщо MD=1.8 дм, DE=2.6

дм;2) довжину відрізка MD, якщо ME=42 мм, DE=1,5 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовкун Назар.

Відповідь:

1) ME = Md + DE => ME = 1.8 + 2.6 = 4.4(дм)

2)ME = MD + DE => MD = ME - DE = (42мм = 4.2 см) 4.2см - 1,5 см = 2,7 см