Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 17,5 см, його основна на 1 см більше ніж бічна сторона.

Обчислити довжини сторін трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Тока.

Объяснение:

см фото,,,,,,,,,,,,,,,


Отвечает Хлопина Полина.

Объяснение:

Пусть боковая сторона b=x см

Основание а=х+1 см

Р=17,5 см

Р=2b+a

17,5=2x+x+1

17,5=3x+1

3x=17,5-1

3x=16,5

X=5,5 cм - боковая сторона

5,5+1=6,5 см основание

Ответ : 5,5 см ; 5,5 см ; 6,5 см