катети прямокутного трикутника відносяться як 3:4 а його гіпотенуза дорівнює 20см . Знайдіть катети

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Ярослав.

Нехай перший катет - 3х см, другий - 4х см. За т. Піфагора:

20=√(3x²+4x²)=√(9x²+16x²)=√(25x²)=5x

20=5х

х=4

3х=12 (см)

4х=16 (см)

Відповідь: 12 см, 16 см