Трикутник авс рівнобічно прямокутний , ав=10см. Знайти АС-?, ВС-?​


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Андрей.

АС=10

ВС=10√2

Объяснение:

AB=АС=10 см

ВС^2=10^2+10^2=100+100=200

ВС=10√2