Знайти суміжні кути один якщо на 28⁰ більше від іншого​


Ответы на вопрос

Отвечает Исаенко Саша.

Ответ:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°

Нехай, перший кут дорівнює х, тоді другий кут дорівнює х+28

Рівняння:

х+(х+28)=180

2х+28=180

2х=180-28

2х=152

х=152/2

х=76 - перший кут

28+76=104° - другий кут

Объяснение: