основной прямої призми є паралелограм зі сторонами 9 і 14 см і кутом між ними 30° Висота 15 см

Знайти S повне​

Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Эвелина.

Sповн=Sбічн+2Sосн

Sосн=9*14=126

Sбічн=P*h

Sбічн=(9+14)*2*15=690

Sповн=690+126*2=942