Через кінці відрізка СК і його середину Н проведено паралельні прямі, що перетинають деяку площину

в точках С1, К1 і Н1 відповідно. Знайдіть довжину відрізка НН1, якщо відрізок СК перетинає площину і СС1 = 3 м, КК1 = 5 м. 55 балов СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Шерфединов Рустем.

(22+8)/2=30/2=15 см

...................................