Промінь АО проходить між сторонами < Сов, < COB=120°. < COA менший у 5 разів від < BOA.

Знайти кути СОА і ВОА. СРОЧНОООООООО!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Базарова Дарима.

Ответ:

Объяснение:

COA=x BOA=5X

<COB= COA+BOA

X+5X=120

6X=120

X=120/6

X=20

COA=20 BOA= 5*20= 100