СРОЧНО!!!!!!!!!!! Прямі AB і CD перпендикулярні. Промінь ON проходить між сторонами проходить 6.

кута BOD. Промінь ОМ між сторонами кута СОВ. Знайти кут МON,якщо кут СОМ = 45 градусів, кут АON =120 градусів. Срочно!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюничев Даниил.

Ответ:

кут COB=кут AOB-кутAOC=105-63=42 градус

ой це не то як удалить?

Отвечает Маркин Никита.
Так як сума всіх кутів - 180 градусів, СОМ + АОN = 45+120= 165, кут ВОD = 180-165=15 градусів. Думаю так