Знайти довжину відрізка AB і координати середини якщо A(2;-1) B(-7;0)​


Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Султан.

Відповідь:

x=-2,5, y=-0,5

Пояснення:

x=2+(-7)/2=-2,5

y=-1+0/2=-0,5