Один із суміжних кутів у 2 рази менший за другий. Знайти ці кути?​


Ответы на вопрос

Отвечает Казачёнок Валерия.

Ответ:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°.

Нехай, перший кут = х°, тоді другий - 2х

Рівняння:

х+2х=180

3х=180

х=180/3

х=60° - перший кут

2*60°=120° - другий кут

Объяснение: