Ответьте быстро пожалуйста уминя очень мало балов: одын з кутив що утворылыся при перетыни двох

прямых дривнюе 40 градус. знайдить инши куты

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Кирилл.

40°, 110°

Пошаговое объяснение:

Нехай два кути між прямими по х°, тоді інші два по х+40°, складемо рівняння

2х+2(х+40)=360

х+х+40=180

2х+40=180

2х=140

х=70°, тоді х+40=110°