Промінь ОЅ поділяє кут АОВ на два кути. Знайдіть кут BOS, якщо кут AOB = 150°, а кут AOS : кут BOS

= 3:2. Срочно!!!!!! Пожалуйста!!!!!! Очень срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубковская Татьяна.

Объяснение:

<АОS=3X

<BOS=2X

<AOB=150

<AOS+<BOS=<AOB

3X+2X=150

5X=150

X=30

<BOS=2×30=60 градусов

Отвечает Бакунович Анастасия.

Ответ:

60 та 90 градусів

Объяснение:

Незай х - це коефіцієнт , тоді співвідношення , тоді

кут АОS = 3х , а кут BOS= 2х

Кут АОS + BOS = AOB

3х + 2х = 150 °

5х =150 °

х = 30 °

Отже , кут AOS=3x =90 ° ;BOS =2х = 60°