Один з кутів, що утворилися при перетині двох прямих дорівнює 117° .чому дорівнює інші кути?


Ответы на вопрос

Отвечает Станчева Вика.

Ответ:

31,5

Объяснение:

Потому что, 180-117=63

63÷2=31,5

Отвечает Лебедева Настя.

Ответ:

180-117=63

Объяснение: