Знайдіть кути паралелогоама якщо один із них на 40° меньший від другого​


Ответы на вопрос

Отвечает Хрол Елизавета.

Ответ:

70°,110°,70°,110°

Объяснение:

Сума кутів =360°

протилежні кути рівні.

нехай один кут х°, тоді іншій (х+40)°

х+х+х+40+х+40= 360

4х=360-80

4х= 280

х= 70°- один кут

70+40=110°- іншій кут