Основою прямої призми є правильний трикутник висота якого дорівнює 4 коренів з 3. Через сторону

основи проведено переріс який перетинає бічне ребро. Площа цього перерізу дорівнює 32 см2. Знайдіть кут між площиною перерізу і площиною основи

Ответы на вопрос

Отвечает Щербатюк Иван.

В основании правильный треугольник - зная высоту, легко найти площадь

Sосн =h^2/√3 =16√3

Прямая призма - боковые ребра перпендикулярны основанию (т.е. основание является проекцией сечения).

Sосн =Sсеч *cosф (т о площади ортогональной проекции)

16√3 =32 *cosф => cosф =√3/2 => ф =30° (0<ф<90)