ПИТАННАЯ Периметр прямокутника дорівнює 96см, Знайдіть його сторони, якщо вони відносяться, як 3:5,​

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Гальстер Олег.

Ответ:

18  и 30

Объяснение:

Пусть стороны относятся 3х:5х

Тогда:

Р(параллелограмма)= 2*(3х+5х)

96 = 2(3х+5х)

48=  3х+ 5х

48=  8х

х = 6

=> 3х = 3*6 = 18, а 5х = 5*6 = 30