периметр прямокутника дорівнює 36 см. знайдіть сторони прямокутника якщо одна з них у 2 рази менша

від іншої​

Ответы на вопрос

Отвечает Брылин Алексей.

Пусть меньшая сторона=х, тогда большая =2х

Составим уравнение:

х+х+2х+2х=36

6х=36

х=6

6-меньшая сторона

2х=2*6=12-большая сторона