Сторони основи прямого паралелепіпеда дорівнюють 8 см і 15 см а діагональ паралелопіпеда утворює з

прощею основи кут 60 градусів. Знайти S повної поверхні

Ответы на вопрос

Отвечает Саввинова Туйаара.

Ответ:

240+782√3 см²

Объяснение:

∆АВС- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

АС=√(АВ²+ВС²)=√(8²+15²)=√(64+225)=

=√289=17см.

tg<A1CA=A1A/AC

tg60°=√3

√3=A1A/17

AA1=17√3 см.

Р(ABCD)=2(AB+BC)=2(8+15)=2*23=46см.

Sбок=Р(ABCD)*AA1=46*17√3=782√3 см².

Sосн=АВ*ВС=8*15=120см²

Sпол=Sбок+2*Sосн=2*120+782√3=

=240+782√3 см²