Висота конуса дорівнює 6 см, а твірна - 10 см. Знайдіть площу осьового перерізу конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Кочулорова Кристя.

Ответ:

48 см²

Объяснение:

Осьовий переріз конуса являє собою рівнобедрений трикутник.

Нехай маємо трикутник АВС,   АВ=ВС=10 см,  висота ВН=6 см.

Розглянемо ΔАВН - прямокутний, за теоремою Піфагора

АН=√(АВ²-ВН²)=√(100-36)=√64=8 см.

АC=8*2=16 cм

S=1/2 * 16 * 6 = 48 cм²

Отвечает Лосев Богдан.

Ответ:

48см²

Удачииии))))))))))