Точка А належить відрізку MN.Знайдіть довжину відрізка AM, якщо MN=7,4 см, AN=3,9 см


Ответы на вопрос

Отвечает Жеменей Санжар.

Ответ:

МN=AM+AN

AM=MN-AN

АМ=7,4-3,9=3,5