Знайдіть суміжні кути, якщо один з них на 14° більший за другий.​


Ответы на вопрос

Отвечает Баженова Екатерина.

Ответ:

83° , 97°

Объяснение:

x+x+14=180

2x=166

x=83

Отже кут 1 = 83°

а кут 2 = 83 +14 = 97°

Отвечает Куфельд Миша.

Нехай менший з суміжних кутів дорівнює x°, тоді (14+x)° - більший. Ураховуючи, що сума суміжних кутів дорівнює 180° маємо рівняння:

x+14+x=180,

2x=166,

x=83.

Отже, 83° - менший з суміжних кутів, а (83+14)°=97° - більший з суміжних кутів.