1. знайдіть довжину відрізка mn та координати його середини якщо m(-4,3) n(6 –5) 2. складіть

рівняння кола, центр якого знаходиться в точці F( 3,-2 ) і яке проходить через точку N( 5,-9 )

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Данила.

Объяснение:

1.MN=100+64=164, MN=КОРІНЬ З 164

СЕРЕДИНА ТОЧКА С((-4+6)/2; (-5+3)/2) =(1;-1)

2.FN=корінь(4+49)=53, корінь з 53

Рівняння кола (Х-3)'2+(y+2)'2=53