У паралелограмі ВОDМ бісектриса кута В перетинає сторону ОD у точці E. Відрізок ОЕ більший за

відрізок ED у 3 рази. Знайти сторони паралелограма, якщо його периметр дорівнює 42 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Анастасия.

Ответ:

9 см   12 см   9 см   12 см

Объяснение:

Дано: ВОDМ - паралелограм, Р=42 см,  ВЕ - бісектриса, ОК:КD=3:1. Знайти ВО, ОD, DМ, ВМ.

Бісектриса паралелограма відсікає від нього рівнобедрений трикутник.

ВО=ОЕ.

Нехай ЕD=x см,  ОК=3х см.

Тоді ВО=DM=3х см,  ВМ=OD=3х+х=4х см.

3х+4х+3х+4х=42

14х=42;  х=3.

ВО=DM=3*3=9 см

ВМ=OD=3*4=12 см.