Знайдіть величину кожного з кутів, які утворилися при перетині двох прямих якщо а) різниця двох

із них дорівнює 64°б) сума трьох із них дорівнює 252°ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, СТАВЛЮ ВСЕ БАЛЛЫ!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Краснова Кристина.

б)

180+180=360

360-252= 108

180-108=72

Відповідь: 72° і 108°