знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них на 3 см більша за іншу, а периметр прямокутника

дорівнює 46 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лялин Макс.

Ответ:

Розв'язання:

P=2(AB+BC)

P=46см

AC+BC=46:2

AC+BC=23

Припустимо АС=х, ВС=х+3

x+(x+3)=23

2х+3=23

2х=23-3

2х=20

х=20:2

х=10

х+3=13

Відповідь: 10см, 13см