Периметр прямокутника дорівнює 72 см. Знайти сторони прямокутника, якщо одна з них дорівнює 2 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Андрей.

2 дм = 20 см. Р=2(a+b); P=72; a=20; b=? 72=2(20+b); 2(20+b)=72; 40+2b=72; 2b=72-40; 2b=32; b=32:2; b=16. Проверка: 2(20+16)=2*36=72 - верно. Ответ: 20 см и 16 см.