Один із суміжних кутів на 45° менше іншого. знайти ці кути поможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Tsapura Oleg.

Ответ:

х+(х-45)=180

2х-45=180

2х=225

х1=112.5 - кут 1

х2=112.5-45=67.5 - кут 2

Объяснение: