У паралелограмі ABCD діагоналі перетинаються в точці O, причому BO=6 см. Знайдіть BD.

Срочно!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️помогите пожалуста ❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова София.

Ответ:

12 см

Объяснение:

ВО=1/2 ВD=6 см (властивість параллелограмма - діагоналі перетинаються і точкою перетину діляться навпіл)

BD=2 BO=2*6=12 (см)