На прямій а розташовані точки А, В, С, Д так що С лежить між А і В. АВ=12см, АС= 4см, ВД = 5см .

Знайти СД.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Люба.

Ответ:

CB=12-4=8(см)

CD=8+5=13(см)


Отвечает Тимирова Анжела.

Ответ:

АВ-АС=СВ

12-4=8

CB+BD=CD

8+5=13