Два суміжні кути відносяться, як 11:7 Знайдіть ці кути ​


Ответы на вопрос

Отвечает Savchuk Ivan.

Ответ:

110°      70°

Объяснение:

Сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1=11х°,  ∠2=7х°

11х+7х=180;  18х=180;   х=10

∠1=11*10=110°    

∠2=180-110=70°

Отвечает Михайлова Инесса.

Ответ:

Объяснение:

Фото.