Знайдіть градусну міру кожного з кутів, які утворилися при перетині двох прямих, якщо: Градусні

міри двох кутів відносяться як 3:2 пжпжпжпжпжпжпжпж очень бистро надо

Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Даша.

Объяснение:

нехай /_1 = 2х, /_2= 3х тоді:

3х+2х =180°

5х = 180°

х=180°÷5

х= 26

36×2=72

36×3 = 108