У трикутнику PQR сторона QR = 21 см, M ∈ PR, PM : MR = 2 : 5. Через точку M паралельно QR проведено

площину, яка перетинає сторону PQ у точці N. Знайдіть довжину відрізка MN

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Макс.

Трикутники PNM i PQR подібні оскільки МN паралельний QR, PR=7(оскiльки PM:MR=2:5=>PR=7)

PM/PR=MN/QR

2/7=x/21

21*2=7x

42=7x

x=6

Відповідь 6 см