Середня лінія трапеції дорівнює 10см знайдіть основи трапеції якщо одна з них на 2см більша за другу


Ответы на вопрос

Отвечает Красный Коля.

Відповідь:

9 см   та 11 см

Пояснення:

позначимо основи трапеції через а і б, тодв а=Х    в=Х+2

середню лінію позначимо через М і запишемо так :  М=а+в/2

10=Х+Х+2/2    20=2Х+2  2Х=18 Х=9  сторона а=9(см)  тоді в=9+2=11(см)