Різниця 2 суміжних кутів дорівнює 52° знайдіть ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Вероника.

Ответ:(180-52):2=64

<1=64 градуса

<2=64+52=116 градусов

Объяснение: