У правильнiй зрізанiй чотирикутнiй піраміді сторони ос нов дорівнюють 10 см і 2 см, а висота

дорівнює 3 см. Знайдіть площу повної поверхні піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Ответ:

224см²

Объяснение:

AB=PO=10см

А1В1=МN=2см

МN=KL=2см.

РК=LO=(PO-KL)/2=(10-2)/2=4см.

∆MPK- прямоугольный треугольник

Теорема Пифагора

MP=√(MK²+PK²)=√(4²+3²)=√(16+9)=

=√25=5см апофема.

Sбок=1/2*(Росн+Росн1)*МР=

=1/2(4*АВ+4*А1В1)*МР=1/2*(4*2+4*10)*5=

=1/2*5*48=120см².

Sосн=А1В1²=2²=4см² площадь верхнего основания

Sосн=АВ=10²=100см² площадь нижнего основания

Sпол=Sбок+Sосн+Sосн 1=120+4+100=

=224см²