Знайти суміжні кути якщо їх градусів міра відноситься як 5:7 Срочно!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Катерина.

Ответ:

75°    105°

Объяснение:

Сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1=5х°,  ∠2=7х°,   тоді  5х+7х=180;  12х=180;  х=15.

∠1=15*5=75°,  ∠2=180-75=105°