Задачі 5) Знайти периметр рівнобічної трапеції, якщо її тупий кут дорівнює 120", а довжини основ

дорівнюють 9 см і 14см. 6) Точки MiK - середини сторін АВ і AC трикутника АВС відповідно. Знайдіть периметр трикутника AMK, якщо AB = 14см, ВС: 12см, AC = 20см. 7) У трапеції ABCD BC II AD, AB LAD , BC = CD,L ABD = 45° Знайдіть кути трапеції. c В 45 D A

Ответы на вопрос

Отвечает Оня Мария.

Ответ:

5)гострий кут=(360-240)/2=60

бічна сторона=(a-b)/2cos(гострого кута)

бічна сторона=(14-9)/2×0,5=5

P=33

6)AM=1/2AB=7;AK=10;MK(серединна лінія)=1/2BC=6;

P=23

7)AD||BC,AB=AD,BC=CD;=>всі сторони рівні;∆ABD,<ABD=<BDA=45-(кути при основі);Всі сторони рівні тому ∆ABD=∆BDC,отже всі кути=90°

Объяснение: