Чому дорівнюють суміжні кути якщо один з них на 30 більший за інших​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Ольга.

<1=х; <2=х+30; х+х+30=180; 2х+30=180; 2х=180-30; 2х=150; х=150/2=75 <1=х=75° и <2=х+30=75+30=105°.