Знайти скалярний добуток векторів а(5;3) в(2;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Алина.

Ответ:

22

Объяснение:

a · b = ax · bx + ay · by = 5 · 2 + 3 · 4 = 10 + 12

Отвечает Онин Дима.

Ответ:        a * b = 22 .

Объяснение:

    Вектори     а(5;3) , b(2;4) . Скалярний добуток даних векторів

    a * b = 5*2 + 3*4 = 10 + 12 = 22 .