Довжина кола основи циліндра дорівнює 8 π см, а діагональ осьового перерізу – 17 см. Знайти площу

поверхні циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Казлитин Костя.

Ответ:

120π см2

Объяснение:

R=8π÷2π=4 см

h=√(17^2-8^2)=15 см

S=8π×15=120π см2