Знайдіть відстань між точками А та В, якщо А(1;3), В(2;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Цепелев Ярослав.

Ответ:

АВ=√5

Объяснение:

АВ=√((2-1)²+(5-3)²)=√(1²+2²)=√(1+4)=√5