Кути ABP i РВС сумiжнi, кут АВР дорівнює 80º промінь ВД належить куту АВР. Кут АВД дорівнює 30°.

Знайдіть кут між бісектрисами кутів ДВР і РВС​

Ответы на вопрос

Отвечает Слюсар Неля.

Ответ:

<РВС=180-80=100 градусов

Биссектриса делит его на 2 равных угла

100:2=50 градусов

<DBP=80-30=50 градусов

Биссектриса делит его пополам

50:2=25 градусов

Ответ

50+25=75 градусов

Объяснение: