Діаметр основи і твірна циліндра відповідно дорівнюють 4 см і 5 см, Обчисліть площу бічної поверхні

циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Диана.

Ответ:

20π см²

Объяснение:

Sбок=D*π*h=4π*5=20π см²

Отвечает Киевский Камран.

Объяснение:

Sбок=n×d×h

Sбок=п×4×5=20×п (см^2)