Чему равны стороны прямоугольника a и b, если они соотносятся как 3 : 4, а площадь прямоугольника

равна 2700 дм2?

Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Настя.

Відповідь:

45дм і 60дм

Пояснення:

1 ) сторін ми не знаємо , але є відношення сторін і є площа прямокутника. Вводимо  невідомий елемент пропорційності Х, і маємо: 3Х і 4Х       Площа прямокутника є добуток сторін, S=a*b=3x*4x=12x². x²=S/12=2700/12=225    x=√225=15(дм)   тоді сторони будуть відповідно:45 і60