Чи можуть градусні міри трапеції пропорційні числам 6, 3, 4, 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Позначимо k - коефіціент пропорційності, тоді кут 1 - 6k, кут 2 - 3k, кут 3 - 4k, кут 4 - 2k.

За властивістю трапеції сума кутів 360 градусів

Складемо рівняння

Рівняння:

6k + 3k + 4k + 2k = 360

15k = 360

k = 24

кут 1 = 6*24 = 144

кут 2 = 3*24 = 72

кут 3 = 4*24 = 96

кут 4 = 2*24 = 48

144 + 72 + 96 + 48 = 360

360 = 360

Кути можуть дорівнювати

Відповіть: ТАК