Знайти суміжні кути,якщо їх градусні міри відносяться як 4 до 5.допоможіть будьласка!!СПАМ-БАН!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Новожилов Александр.

Ответ:

80°    100°

Объяснение:

Сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1=4х°,  ∠2=5х°,   тоді  4х+5х=180;  9х=180;  х=20.

∠1=20*4=80°,  ∠2=180-80=100°